Güncel Haberler

Tutturuyorsunuz Atatürk tişörtü giyeceğiz diyeFenerbahçe

F.Bahçe'nin başkan adayı Aziz Yıldırım, Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da oynanması planlanan Galatasaray ile F.Bahçe arasında iptal edilen Süper Kupa finali hakkında konuştu. Aziz Yıldırım gündem konuşmasında şunları söyledi: “Herkeste bu hastalık var. Bir şey oldu Atatürk, açıklama olunca Mustafa Kemal Atatürk…”

“BİR ŞEY OLDU ATATÜRK!”

“Bakın Türkiye'nin en büyük hastalığı Ulu Önder'i kullanmaktır.” Aziz Yıldırım şöyle devam etti: “Herkeste bu hastalık var. Bir şey oldu Atatürk, açıklama olunca Mustafa Kemal Atatürk… Herkes yıllardır ölü, mezarında, ondan faydalanmak, canını kurtarmak istiyor. İşlediği suçlardan veya yapacağı şeylerden dolayı kendisine…” verdi.

AA-20240522-34648571-34648567-AZIZ_YILDIRIMDAN_BESIKTASA_JOSE_MOURINHO_TEPKISI

“BENİ ATATÜRK'ÜN T-SHIRT'INI GİYECEĞİMİZ İÇİN NİŞANLANDINIZ”

Yıldırım'ın açıklamasının devamı şöyle;

Riyad'a gittiler. Atatürk'le ne alakası var? Türkiye Kupası şampiyonu, Türkiye şampiyonluğunun şampiyonuyla Riyad'da maç yapacak. Bunun Atatürk'le ne alakası var kardeşim! Haklısın, Atatürk gömleği giyeceğiz, bu olur, bu olur. Bunu yapmayı planlıyorsanız, bunları önceden ayarlayın ve yazılı olarak iletin. Gidiyorsun, bak, gidiyorsun, U19'u da yanına alıyorsun ve kendi ağzından şu sözleri söylüyor; Bakana söyledim, Federasyon Başkanına söyledim. Bizde bunlar yoksa onların istekleri var, bunlar gerçekleşmezse U19 ile çıkarız. Şevkleriyle alıp götürürlerse, rezilliğe bakın! Kimin umurunda? Gidip kabul ettin tamam mı? Eğer gitmeseydin, o zaman farklı bir hikaye olurdu. Diyelim ki gitmeye karar verdiniz, gidecek bir miktar paranız olacak, para her şey değil ama bu işler için her şey paradır…

AA-20240522-34648571-34648568-AZIZ_YILDIRIMDAN_BESIKTASA_JOSE_MOURINHO_TEPKISI

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Heyecanla geçen derbinin ardından F.Bahçeli oyuncular için bir karar verildi.Heyecanla geçen derbinin ardından F.Bahçeli oyuncular için bir karar verildi.
Detay Detay “320 milyon TL”! Ünal Aysal'dan Mynet'e özel açıklamalar
Beşiktaş kazandı, Topraktepe tarih yazdı!Beşiktaş kazandı, Topraktepe tarih yazdı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu