Güncel Haberler

Suriye’deki ABD üssüne 4 ayrı saldırı düzenlendi!

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, ABD ordusunun Haseke’deki Harab Cebir Havaalanı’ndaki üssüne, karadan karaya atış yapılan silahlarla 4 ayrı saldırı yapıldı.

Suriye’nin güneyinde son 3 günde, ABD ordusunun bulunduğu Tenef bölgesindeki üs ile Irak sınırı yakınlarındaki Malikiyye ilçesindeki Robarya üslerine ve Haseke ve Şeddadi bölgelerindeki askeri üslerine, aidiyeti bilinmeyen silahlı insansız hava aracı (SİHA) ve karadan karaya atış yapılan silahlarla saldırılar düzenlenmişti.

SİHA’LARLA SALDIRILAR DÜZENLİYORLAR

Fırat Nehri’nin doğusunda kalan Deyrizor toprakları, ABD destekli terör örgütü YPG/PKK’nın işgalinde, il merkezi ve diğer kırsal bölgeler ise Esed rejimi ve İran destekli grupların kontrolünde bulunuyor.

İran destekli gruplar, Fırat Nehri’nin doğu yakasındaki ABD üslerine zaman zaman karaya atış yapılan silahlar ve SİHA’larla saldırılar düzenliyor. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ABD'de peş peşe saldırılar! Çok sayıda ölü ve yaralı var: İnsan avı başlatıldı, her yerde aranıyorABD’de peş peşe saldırılar! Çok sayıda ölü ve yaralı var: İnsan avı başlatıldı, her yerde aranıyor
Dünyaya böyle duyurdular!  "7 Ekim'den bu yana bir ilk, düşürüldü"Dünyaya böyle duyurdular! “7 Ekim’den bu yana bir ilk, düşürüldü”
Ataşehir'de attığı drift pahalıya mal oldu!Ataşehir’de attığı drift pahalıya mal oldu!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu