Güncel Haberler

Sinagogda ‘gizli tünel’ krizi: Bebek pusetinden kan lekelerine inanılmaz detaylar! Yahudi grupla polis arasında arbede çıktı

Aylardır Chabad-Lubavitch Yahudi dini örgütünün üyeleri, 770 Eastern Parkway’de bulunan sinagogun altında bir tünel kazıyor. Kullanılmayan bir mikveye giden tünel ilk olarak Aralık ayında keşfedilmişti.

KANLI YATAK, BEBEK ARABASI…

Gizli tünellerdeki insanlar muhteşemdi. İç yataklarda kan lekeleri bulundu ve tünelde ayrıca bir bebek arabası da vardı.

2

TÜNELLERE ATLADILAR

Dün tünelleri kapatmak için beton mikserleri geldi. Ancak bir grup Ortodoks Yahudi, işi engellemek için kendilerini tünellere attı.

3

Sinagogda polisle Yahudiler arasında kavga çıktı ve 10 kişi gözaltına alındı.

4

GİZLİ TÜNELLER NEDEN UYUŞTURUCUDUR?

Ancak tünellerin kazılma amacı konusunda farklı görüşler ortaya atıldı. Tünelin, terk edilmiş bir kadın mikvasına veya ritüel banyolarına ulaşmak için tasarlandığı bildirildi. Tünelin sinagogu “genişletmek” için kazıldığı da öne sürüldü, ancak bunun nasıl yapılacağı belli değil.

5

Keşfetmek

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İzmir'de feribot rotasından çıkıp karaya çarptı, yolcular paniğe kapıldı!İzmir’de feribot rotasından çıkıp karaya çarptı, yolcular paniğe kapıldı!
İstanbul'da trafik durma noktasına geldi!İstanbul’da trafik durma noktasına geldi!
Güvenlik görevlisi görev yaptığı kulübede ölü bulundu!Güvenlik görevlisi görev yaptığı kulübede ölü bulundu!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking