Güncel Haberler

EA SPORTS FC FUTURES, Unicef İle Ortaklığını Duyurdu ve Birinci Yıl Raporunu Paylaştı – SPOR

Electronic Arts, EA SPORTS FC FUTURES girişiminin ilk yılında 170.000 kişiye ulaştığını duyurdu ve oyunu herkes için erişilebilir kılma konusundaki kararlılığının bir başka işareti olarak, l 'UNICEF ile işbirliği içinde Namibya Vadeli İşlemleri adlı kapsamlı yeni bir programı duyurdu. Bu çok yıllı ortaklık, Namibya ve ötesinde kalıcı toplumsal değişim yaratmak için futbolun gücünden yararlanacak ve 1,2 milyon £'luk başlangıç ​​yatırımıyla 46.000'den fazla çocuğa ulaşacak.

Namibya'daki çocukların yarısı çok boyutlu yoksullukla karşı karşıya, bu da sosyal hareketlilik fırsatlarını azaltıyor, sömürü ve istismar riskini artırıyor ve özellikle birçok kız çocuğunun eğitimini tamamlayamamasına neden oluyor. UNICEF, ülkedeki ortaklarıyla birlikte, kız çocuklarına yeni yaşam becerileri edinmeleri ve mesleki eğitim almaları için erişilebilir müdahaleler sunmakta ve çoğunlukla spor platformu aracılığıyla geleceklerini dönüştürmektedir. UNICEF, Namibya Vadeli İşlemleri aracılığıyla Namibya'da 46.000 gence daha ulaşmayı ve onları hem saha içinde hem de saha dışında potansiyellerine ulaşmaları için futbol ve oyun temelli eğitimlerle desteklemeyi hedefliyor.

EA SPORTS genel müdürü ve yayıncılıktan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Andrea Hopelain, “EA SPORTS ve Football Aid for UNICEF arasındaki beş yılı aşkın başarılı işbirliğinin ardından, iki kuruluşumuz arasındaki ortaklığı genişletmekten heyecan duyuyoruz” dedi. Dedi. “Bu program aracılığıyla, futbolun gücünü ve EA SPORTS FC platformumuzu kullanarak Namibya'daki birçok gencin hayatında önemli bir etki yaratmayı umuyoruz.”

“Bugün dünya çapında 300 milyon ergen kız çocuğu var. Doğru kaynaklar, ağlar ve fırsatlarla, dünyanın şimdiye kadar gördüğü en değişen grup olabilirler.” UNICEF Birleşik Krallık İcra Kurulu Başkanı Jon Sparkes diyor. “EA SPORTS FC ile yeni ortaklığımız Namibya Vadeli İşlemleri, 46.000'den fazla Namibyalı gencin hem futbol sahası içinde hem de saha dışında daha iyi bir gelecek inşa etmelerine destek olacak. EA SPORTS FC, çocukların yanında yer almasıyla tanınacak ve UNICEF yalnızca yardımcı olmakla kalmayacak. Ergenlerin fiziksel refahını iyileştirin.” “Ama aynı zamanda ortaklığımız aracılığıyla hayatlarını dönüştürmenin faydasını görecek temel yaşam becerilerini geliştirmelerine yardımcı oldukları için onlara da teşekkür etmek istiyorum.”

Bu yıl, EA SPORTS ile Football Aid for UNICEF arasındaki önemli ortaklığın beşinci yılını kutluyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki çocukların oyun oynamasını koruma misyonumuzla birleşen EA SPORTS, UNICEF'in dönüştürücü çalışmalarını desteklemek için yaklaşık 100 milyon £ toplamasına yardımcı oldu.

Soccer Aid Productions'ın genel müdürü Shane Horgan şunları söyledi: “EA SPORTS ile uzun süredir devam eden ortaklığımızı sürdürmekten ve bu ilişkinin UNICEF için Soccer Aid üzerinde halihazırda sahip olduğu son derece olumlu etkiyi derinleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki çocukların yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı olmaya devam edeceğiz.” “Böylesine önemli bir çalışmanın parçası olmaktan hepimiz son derece gurur duyuyoruz.”

Başarılı bir ilk yılın ardından FC FUTURES, aşağıdaki girişimlerle altı kıtada 170.000'den fazla çocuğa oyunun kapılarını açtı:

  • Genç oyuncuların ve antrenörlerin antrenman sırasında kullanabilecekleri kaynak olarak UEFA ile işbirliği içinde 7 ücretsiz uygulamadan oluşan bir kütüphane geliştirdi ve yayınladı. Bu FC FUTURES ACADEMY uygulamaları şu anda 54 ulusal futbol federasyonuna ve onların antrenör eğitim programlarına entegre edilmiştir.

  • Güney Londra'dan Sidney'e kadar dünya çapında 11 sitenin oluşturulmasını ve yenilenmesini destekledi.

  • Futbol takımlarına, antrenörlere ve çocuklara 12.000'den fazla topun yanı sıra kramponlar, koniler, önlükler ve daha fazlasını içeren başka ürünler de sağladı.

  • Bunu mümkün kılmak ve kalıcı etkiye sahip programlar sunmak için UEFA Taban, aralarında Premier League, LA LIGA ve şimdi de UNICEF'in de bulunduğu çok sayıda kuruluş, marka ve hayır kurumuyla ortaklık kurdu.

  • FC FUTURES elçisi Ian Wright, dünyaya futbolu sevdirme konusundaki olağanüstü çalışmasını takdir eden ilk FC FUTURES Kahraman Ödülü'ne layık görüldü ve kendi seçtiği futbol amacına 10.000 £ tahsis edildi.

EA SPORTS FC Kıdemli Pazarlama Direktörü James Salmon, “FC FUTURES için yoğun ve son derece verimli bir ilk yıl oldu” dedi. Dedi. “Şu ana kadar başardıklarımızdan inanılmaz derecede gurur duyuyoruz ve FC FUTURES'ı hayata geçirmeye yardımcı olan ortaklarımıza, elçilerimize ve tüm topluluk liderlerine teşekkür ediyoruz. Futbolu küresel ölçekte desteklemek için topluluk düzeyinde yapılacak daha çok şey var. ancak bu işbirlikçi çaba, yatırımımızın futbolun gücünden gerçek anlamda yararlanmasını sağlıyor.” “Dünya çapında bundan faydalanacak yerel topluluklar tarafından hissedilmeye devam edecek.”

Futbolcu, yorumcu ve FC FUTURES elçisi Ian Wright şunları söyledi: “FC FUTURES'ın elçisi olarak, ilk FC FUTURES Kahraman Ödülünü almak bir onurdur ve girişimin yıllar içinde kaydettiği ilerlemeyi görmek bir zevktir. Geçen yıl, oyunu sevmeyi, oyunu görmeyi öğrendiğim Güney Londra'daki Turnham Akademisi'nde Rocky & Wrighty Arena formundaki ilk topluluk arenasının lansmanı ile programı başlatabildiğim için çok gurur duyuyorum. . Etkisi sadece Londra'daki değil tüm dünyadaki gençler üzerinde oluyor.”

FC FUTURES, Namibya Vadeli İşlemlerine ek olarak yeni alanlar açmaya, daha fazla eğitim uygulaması oluşturup yayınlamaya, daha fazla oyun ekipmanı sağlamaya ve ortaklıklarını daha da genişletmeye devam edecek; Bu nedenle FC Futures herkese ulaşma hedefine devam edecektir.

FC FUTURES hakkında daha fazla bilgi edinmek ve eğitim uygulamalarının ücretsiz dijital kütüphanesi FC FUTURES ACADEMY'ye erişmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. FC FUTURES ile UNICEF arasındaki ortaklık hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking