Güncel Haberler

CUMA MESAJLARI 2023! Dualı, ayetli, yazılı kısa ve resimli cuma mesajları BURADA!

2023 yılı cuma günü resimli mesaj araştırmaları hız kazandı. Birçok kişi sevdiklerine farklı ve dua dolu Cuma mesajları göndermek ister. “Hayırlı Cumalar” diye Cuma mesajı göndermek isteyenler; Kısa, anlamlı, yeni, dua dolu, düşünceli, hayırlı cuma mesajları arayışlarını yoğunlaştırdı. Cuma günleri Müslümanlar Twitter, Facebook, Pinterest, BIP, Telegram ve Instagram gibi sosyal ağlarda Mutlu Cuma mesajları paylaşıyorlar. İşte resimli ve yazılı kısa Cuma mesajları…

GÖRSELLER, YENİ AYETLER VE İLAHİLER İLE CUMA MESAJLARI

Hayırlı, bereketli, huzurlu ve hayırlı bir Cuma diliyorum. HAYIRLI cumalar.

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! HAYIRLI cumalar.

“Eğer imtihan olduysanız bu, ALLAH’ın sizi unutmadığı müjdesidir… Allah’a hamdolsun! Hayırlı Cumalar…”

“Allah’ım, yolculukta olanlara ‘Sağlık’, hasta olanlara ‘Afiyet olsun’, sıkıntıda olanlara ‘Sakatlık’ ver. Cumamız mübarek olsun.”

Tanrım! Lütfen sana açılan elleri, sana dönen kalpleri, sana eğilen boyunları, sana yalvaran dilleri geri çevirme, amin. Hayırlı ve bereketli Cumalar.

Kalp kırmayı bırakıp bir araya geldiğimiz bir Cuma olması dileğiyle… Hayırlı Cumalar…

Bizim İslam gibi bir dinimiz var, Hz.Muhammed (S.A.V.) gibi bir peygamberimiz ve mübarek bir cumamız var. Allah’ım, bizi cennetin kullarından, şükreden, dinimize inanan Allah’ın (CC) dostlarından eyle. Herkese hayırlı bereketli cumalar.

Kulluğu, yolunun yolunu, kullarının neşesini umudumuzun ufku, ruhumuzun huzuru olsun ya Rabbi… Cumamız mübarek olsun.

4838823

Ey iman edenler! Cuma günü ezan okunduğu zaman hemen Allah’ı anmaya koşun ve alışverişi bırakın. Bilirsen senin için daha iyi olur. (62/9 Cuma) Hayırlı Cumalar.

Eğer kalbinizde bir yara açılırsa, eğer sabretmeyi biliyorsanız, Yaradan bir gün onu iyi bir şeye dönüştürecektir; Allah seni zor durumda bırakmasın. Başını göğe kaldır, ellerini Allah’a aç, eğer dilemesini bilirsen, Allah duana cevap verir. Hayırlı bereketli cumalar.

ezgif.com-webp-to-jpg (42)

Peygamber Efendimiz (s.a.v.) şöyle buyurmuştur: “Fakirleri gözetin. İçinizdeki zayıflar vasıtasıyla Allah’tan yardım ve destek alacağınızdan şüpheniz olmasın.” (Ebû Dâvûd, Cihad 70)

0x0-resimli-cuma-mesajları-2023-farklı-özel-anlamlarla-yazılı-ve-resimli-cuma-yeni-galerisi-c-1689306139422

Allah’ım, senin sevgini, seni sevenlerin sevgisini ve beni sana yaklaştıracak amellerin sevgisini bana ver. (Hadis-i Şerif) Mübarek Cumanız mübarek olsun.

469_1

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İzlediğim dizilerden cenazeyi bir bavula koyup oradan attıklarını hatırladım.İzlediğim dizilerden cenazeyi bir bavula koyup oradan attıklarını hatırladım.
Kalp krizi sonrası beyin kanaması geçirdi!Kalp krizi sonrası beyin kanaması geçirdi!
Herkes sokağa döküldü!  Meksika'da korkutan depremHerkes sokağa döküldü! Meksika’da korkutan deprem

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking